1-AHMET CAN UÇAK(Muratlı Meslek Yüksekokulu)
2-ALİ DENİZ DEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
3-ALİ FURKAN SAĞIR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
4-ARJİN AZAK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
5-ASİYE KUSUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
6-AVNİ CEM YÖRDEM(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
7-AYSU SHARIFOVA(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
8-BARAN KUZEY SAYGI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
9-BARIŞ BEKİROĞLU(Fen Bilimleri Enstitüsü)
10-BERKE ŞENER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
11-BERKER AYDOĞDU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
12-BETÜL KOCABUĞA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
13-BÜŞRA GAYLAN(Hukuk Fakültesi)
14-DENİZ BAŞTUĞ(Fen Bilimleri Enstitüsü)
15-DENİZ ÖZÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
16-EBUBEKİR KIZILASLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
17-EMİR ŞAHİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
18-EMİRHAN ALTAÇ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
19-ENGİNCAN ÇİÇEK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
20-EYÜP CAN ÖZTÜRK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
21-FATMA NUR HEVES(Fen - Edebiyat Fakültesi)
22-GÖRKEM ALTUN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
23-GUFRAN SAĞLAM(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
24-GÜLİSTAN ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)
25-GÜRAY EGEMEN ÇAKMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
26-GÜRKAN YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
27-HANİFE DEMİR(Ziraat Fakültesi)
28-HARUN ERDOĞAN(Ziraat Fakültesi)
29-HAZAN YEZDAN YILDIRIM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
30-İBRAHİM HIDIR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
31-İBRAHİM KARALAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
32-İBRAHİM YILMAZ(Ziraat Fakültesi)
33-KAĞAN ERDOĞAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
34-KAHRAMAN KAŞIKCI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
35-KEMAL VURMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
36-KEREM EMEKCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
37-MAHMUT ÖZGEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
38-Mahmut BATURAY(Hukuk Fakültesi)
39-MAHSUM SAYAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
40-MEHMET KAMA(Ziraat Fakültesi)
41-MEHMET FATİH DANIŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
42-MELİSA ŞENEL(Sağlık Yüksekokulu)
43-MERT BOZ(Fen Bilimleri Enstitüsü)
44-MERVENUR TOPAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
45-MEVLAN BALAMİR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
46-MUHAMMED ALİ EL ASFUR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
47-MUHAMMED FURKAN AKINCI(Ziraat Fakültesi)
48-MURAT CANER FİDAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
49-MURAT MİRZA ÇINAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
50-MUSTAFA AKTAŞ(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)
51-MUSTAFA BERAT YAVUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
52-MUZAFFER SÜNBÜL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
53-MÜSLÜM ÖZTEKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
54-NURAY CUŞKUN(Muratlı Meslek Yüksekokulu)
55-OĞUZCAN AYGÜN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
56-ÖMER FARUK SANCAKLI (Çorlu Mühendislik Fakültesi)
57-ÖZNUR OĞLAKÇI(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
58-RABİA ŞAHİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
59-SALİHA KETENCİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
60-SAMED ÖZDEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
61-SEKFAN DAĞ(Tıp Fakültesi)
62-SENANUR ESEN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
63-SERCAN KÜÇÜKCANKURTARAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
64-SİNAN KOCAMAN(Ziraat Fakültesi)
65-SİNEM DOĞAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
66-SİNEM KAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)
67-SUEDA FEYZA ŞENARSLAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
68-TAHA EMİR DİNÇER(Fen - Edebiyat Fakültesi)
69-TUNAHAN ÇAVUŞ(Ziraat Fakültesi)
70-TUNCAY KELEŞ(Sağlık Yüksekokulu)
71-VEYSEL AYDOĞAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
72-YUSUF ÖZKAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
73-YUSUF SELİM GÜNAY(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
74-ZORBEY ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
75-ZÜBEYDE UZEN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)